Jste spokojení s českou
internetovou scénou?

Chceme projektem oslovit všechny, kteří spokojení nejsou. Všechny poctivé a zodpovědné webdesignery, všechny internetové agentury, které odvádí kvalitní a kreativní práci a váží si svých klientů, všechny provozovatele webů, kteří jsou si vědomi nedostatků a rádi by je odstranili. Podpořte tento projekt a staňte se jeho součástí.

Optimalizováno pro IE 6.0, rozlišení 1024 x 768 px

Jedno z mnoha hlášení, které většina webdesignerů velmi dobře pamatuje ze svých vlastních začátků. V roce 2003 zcela běžné, v roce 2012 vyvolává na tváří smutný úsměv a kroucení hlavou. Jedna z mnoha věcí, které mohou být příčinou neúspěšných webů, jedna z mnoha věcí, které způsobují noční můry webdesignerům. Přesně tohle byly podněty k vytvoření našeho projektu.


Cílem projektu je motivovat ke zlepšení kvality českých webů

Proč některé firmy mají skvělé moderní weby a jiné se prezentují hrůzostránkami? Proč někteří mladí webdesignéři hravě strčí svým talentem a kvalitou do kapsy průměrnou internetovou agenturu? Příčin je mnoho, nicméně ty hlavní jsou nedostatek informací a typicky česká povaha. V našem projektu chceme poskytnout jednoduchý a věcný informační přínos, kterému by mohl porozumět skutečně každý, kdo bude mít vážný zájem něco zlepšit.

Chceme vytvořít přátelskou a odbornou komunitu

Chceme návštěvníkům poskytnout místo, kde skutečně získají možnost vyjádřit své názory, rady a kritiku, nicméně s náležitým respektem a pochopením. Rozhodně nechceme tolerovat konkurenční slovní přestřelky nebo záměrné provokace.

Chceme poskytnout prostor pro cenné informace a rady

Chceme zlepšit povědomí o problematice webdesignu, chceme poskytnout návštěvníkům dostatek informací, jak v podobě vašich komentářů a příspěvků v diskuzích, tak také článků v našem blogu. Zapojit se do tohoto procesu mohou skutečně všichni.

Chceme vysvětlit, že jen “mít web” už dnes nestačí

Právě v článcích našeho blogu se pokusíme přinášet informace úzce souvisí s webdesignem, internetovým podnikáním a marketingem, neboť myšlenka, že vyhotovením webu je dílo hotovo, je stále příliš častá.

Chceme motivovat ke snaze nejen o lepší webdesign

V neposlední řadě bychom rádi motivovali - mladé talentované webdesignery ke kvalitní práci, provozovatele webů k zodpovědnějšímu přístupu své prezentace veřejnosti a všechny ostatní ke snaze dělat věci lépe a nespokojit se s podprůměrem.


tl;dr

  • ŠpatnýWEB je určen pro všechny, kteří chtějí přispět ke zlepšení české internetové scény
  • chovejte se úměrně svému věku a profesi
  • pravidla webu jsou jednoduchá, seznamte se s nimi zde
  • pokud se vám náš projekt líbí, podpořte ho
  • pokud máte dotazy, nápady, připomínky nebo zájem o spolupráci, kontaktujte nás
Roman Pařízek Spolupráce
Kristýna Dostálová Reklama
Ivo Kopecký IT Admin
Tereza Novotná Redakce blogu

Reklamní plocha

Spojte se s námi
rss Odběr článků