Líbí se vám náš projekt?
Buďte jeho součástí!

Náš projekt rozhodně nepovažujeme za dokončený, čeká nás ještě spousta práce. Stejně tak, jako dobré jméno našeho projektu nevybudujeme za týden, tak ani dosáhnout dobré úrovně a kvality nezvládneme bez vaší pomoci. Můžeš nás podpořit právě ty.


1. Pomoz nám vytvářet hodnotný obsah

Základem našeho projektu je kvalitní obsah, ať už příspěvky vaše nebo naše.

Zaregistruj se

Rozšiř i ty naši přátelskou komunitu odborníků - grafiků, kodérů, programátorů, copywriterů, marketérů a dalších, kteří chtějí prostřednictvím tohoto projektu podpořit moderní českou webdesignovou scénu.

Vyjádři svůj názor

Máš možnost upozornit na nedostatky, doporučit změny, poradit v dané problematice. I tvůj názor má vliv, pomoz zvýšit úroveň internetové vzdělanosti běžných uživatelů a provozovatelů webů.

Pomoz nám projekt rozšířit a zviditelnit

Pokud se ti záměr našeho projektu líbí, zprostředkuj ho i svým kamarádům, fanouškům na facebooku nebo na twitteru. Doporuč ho lidem, kteří se věnují webdesignu nebo příbuznému oboru.


Lajk it, twít it...

U většiny příspěvků uvádíme možnost podělit se o ně s ostatními lidmi z tvého okolí. Budeme rozhodně rádi, když se o některý z našich článků podělíš s přáteli nabo kolegy.

Staň se členem našeho redakčního týmu

Chceme tvořit obsahově kvalitní a přínosné články, tématicky zaměřené na oblast webdesignu a internetového marketingu. Pokud máš zkušenost s psaním a líbí se ti tento projekt, kontaktuj nás na blog@spatnyweb.cz.


2. Podpoř projekt finančně

Každý projekt něco stojí a ŠpatnýWeb není výjimkou. Nicméně to, zda náš projekt podpoříte finančně, je dobrovolné. Vývoj a tvorba obsahu jsou vyváženy časem lidí, kteří se na projektu podílí. I tvůj příspěvek nám umožní udržet dostatečnou kvalitu a úroveň. Pokud chceš přispět přímo převodem na bankovní účet, kontaktuj nás na spoluprace@spatnyweb.cz.

Reklamní banner

Další možností je pronájem reklamní plochy. Počet volných míst je rozumně omezen, nechceme návštěvníky odrazovat záplavou reklamy na úkor obsahu.

Boční banner

300 x 250 px v postranním panelu

4 z 4

k dispozici

1000 Kč

na 30 dní

Objednat
Malý banner

135 x 135 px v postranním panelu

3 z 4

k dispozici

500 Kč

na 30 dní

Objednat
Horizontální banner

660 x 90 px v galerii webů a diskuzi

4 z 4

k dispozici

700 Kč

na 30 dní

Objednat


Prostřednictvím Paypal brány nám můžeš přispět jednorázově nebo nastavit pravidelný měsíční příspěvek.

Kupte nám šálek kávy
... nebo přispívejte pravidelně


Na konci každého článku nalezneš Flattr tlačítko. Pokud tuto službu používáš a článek se ti líbil, můžeš jej tímto mikropříspěvkem ohodnotit. Více o této službě se dozvíš na www.flattr.cz


3. Staň se partnerem projektu

V neposlední řadě hledáme také partnery projektu. Někoho, kdo se chce aktivně podílet na vývoji tohoto projektu. Někoho, koho skutečně nadchla myšlenka, a má chuť a odvahu připojit se k našemu týmu. Možná, že jsi to právě ty, stačí nás kontaktovat na spoluprace@spatnyweb.cz.

info@spatnyweb.cz

Roman Pařízek Spolupráce
Kristýna Dostálová Reklama
Ivo Kopecký IT Admin
Tereza Novotná Redakce blogu

Reklamní plocha

Spojte se s námi
rss Odběr článků