Všeobecná pravidla

1. Chovejte se úměrně svému věku a profesi

Naší snahou je vytvořit přátelskou a smysluplnou komunitu. Náš projekt rozhodně není místem pro hádky, urážky a aroganci. Mějte na paměti, že spolu se svými názory prezentujete i sami sebe.

2. Profilové údaje jsou vaší vizitkou

Nikoho nenutíme vkládat své celé občanské jméno, máte možnost si ve vašem profilu vyplnit tolik informací, kolik uznáte za vhodné. Pokud se ale rozhodnete je vyplnit, použijte relevantní údaje. Profily, které se budou vydávat za jiné osoby nebo budou obsahovat urážlivé nebo nepravdivé údaje nebo reklamní odkazy, budou bez varování smazány.

3. Reagujte vždy v souvislosti s tématem

Pokud komentujete článek, vyjádřete se v rámci tématu. Nezačinejte diskuzní vlákna, která se odkloní od samotné podstaty obsahu, nevkládejte reklamní odkazy, neurážejte své kolegy a ostatní návštěvníky.

4. Hodnoťte webdesign, nikoliv nabízené zboží a služby

Ačkoliv v mnoha případech to jistě bude obtížné, snažte se soustředit pouze na webdesign, marketing a další související aspekty spojené s internetovou prezentací. Jiné faktory, jako mizerná obsluha v restauraci, nepohodlné boty, kvalita materiálu apod., přenechte k hodnocení projektům jiným. .

5. Respektujte ostatní návštěvníky

Náš projekt není určen pouze odborníkům, vyjádřit svůj názor mohou všichni návštěvníci. Pamatujte na to při vkládání příspěvků, respektujte nejen odborné komentáře vašich kolegů, ale také názory laické veřejnosti.

6. Diskutujte a komentujte - slušně, v klidu a bez urážek

Základním kamenem našeho projektu jste vy - internetoví uživatelé a vaše názory a připomínky. Aby však tato vaše interakce měla smysl, snažte se krotit své emoce a udržet si chladnou hlavu.

7. Vkládejte pouze vhodné weby

Nemá smysl ani důvod vkládat do galerie weby, které ze své podstaty nemají ambice být moderní. Zejména se jedná o blogy dospívajících dívek, stránky domácích mazlíčků, stránky vesnických sborů dobrovolných hasičů…, tyto a obdobné stránky většinou časem zanikají samy.

8. Údaje k novým webům vyplňujte relevantně

Snažte se při přidávání nového webu do galerie pečlivě a pravdivě vyplnit údaje o stránce, kterou vkládáte. Nejenže tím přispějete k lepšímu třídění webů v galerii, ale ušetříte práci a starosti i nám.

9. Hodnocení si dobře rozmyslete

Komentáře k hodnocení webu pište smysluplně. Hodnocení typu “Hnusnej web” provozovateli webu sice předají ozvěnu kritiky, bohužel však bez sdělení konkrétních závad. Váš komentář k hodnocení máte možnost kdykoliv v budoucnu editovat, ale nikoliv smazat.

Vyhrazujeme si právo eliminovat případy, které budou v rozporu s těmito pravidly, počínaje mazáním nevhodných příspěvků nebo například zablokováním přístupu. Jedincům, kteří mají tento způsob internetové provokace jako koníček, doporučujeme strávit čas užitečněji například zde.

Roman Pařízek Spolupráce
Kristýna Dostálová Reklama
Ivo Kopecký IT Admin
Tereza Novotná Redakce blogu

Reklamní plocha

Spojte se s námi
rss Odběr článků